Akseki Kepenk Panjur

Yapı Sektörü, yapı oluşturmak için bir araya gelen iş kolları bütünüdür. AKSEKİ YAPI; bünyesinde bu iş kollarını üretim ve satışını gerçekleştirmek üzere odaklanmış bir şirkettir.

AKSEKİ YAPI 1985-1999 yıllarında bir şahıs firması iken 1999 ylından itibaren kurumsallaşarak bir sermaye şirketi olmuştur. Yakın geçmişte alıcı ve satıcı firmalar ekonomik krizlerden olumsuz yönde etkilendiler. Biz aynı dönemde sermayemizi, ciromuzu, karlılığımızı, işgücümüzü, makine ve araç parkurumuzu, marka yatırımlarımızı ve dış ticaretimizi artırmayı başardık. Gelecek için ülke ekonomimizin çok daha sağlıklı bir mali tabana sahip olacağını düşünüyoruz. Dolayısıyla yatırımlarımıza hızlı bir şekilde devam etmekteyiz. Bugün şirket merkezimiz ve biri fabrika olmak üzere 4 ayrı üretim tesislerimize ilave olarak 2012 ylında tamamlamayı düşündüğümüz 8000 m2 yeni bir fabrikanın yapımını bitirip üretime başlayacağız.

Biz müşterilerimizin yapı sektöründe ihtiyaç duyacağı ürünleri bünyesinde bulunduran bir şirket olamak istiyoruz. Bunun devamında kalitemizden ödün vermeden mükemmeli yakalama isteğimizle yolumuza devam edeceğiz.