Türkarslan Çelik Kapı

1989 yılında sektörün ihtiyaçları doğrultusunda kurmuş olduğu ithalat - ihracat firması İzmir ve ülke geneline ; 1989 yılından 2001 yılına kadar çelik kapı, ahşap kapı, yangın kapısı , kilit sistemleri ürünleri ile mobilya sektörüne gerek yurtdışından temin ettiği ürünler gerekse de yurt içi bayilikleri ile tedarikçi firma olarak hizmet etmiştir.

Şirketimiz 2002 yılından itibaren almış olduğu karar doğrultusunda gerekli yatırımlarını yaparak İzmir 'de çelik kapı imalatına başlamıştır.

Şirketimiz halen İzmir'e 15 km. mesafede olan Menderes ilçesinde 3500 m²'si kapalı 6000 m² alanda kurulu fabrikasında çelik kapı üretimi yapmaktadır. Gerçek bir izmir'li firma olan Türkarslan Çelik Kapı'da Çelik kapı imalatının tüm aşamaları fabrikamızda işi konusunda uzman personellerle ve birinci sınıf malzeme kullanılarak yapılmakta olup fason ürün kullanılmamaktadır.

Firmamız tarafından izmirdeki fabrikamızda üretilmekte olan çelik kapılarda başta Mobilyalı çelik kapı , Komple mobilyalı çelik kapı , Amerikan Yüzey (Panel) çelik kapı , Laminant çelik kapı , Yangın kapısı , Kurşun geçirmez kapı , Villa kapısı , Apartman kapısı olmak üzere her türlü çelik kapının imalatı yapılmaktadır . Müşterilerimiz tarafından gelen özel İmalat Kapı siparişlerinde ise konusunda tecrübeli teknik personelimiz tarafından bilgisayar ortamında tasarlanan kapılar müşterinin onayını takiben imalata alınmakta ve birebir müşteri isteği doğrultusunda imalatlar yapılabilmektedir. Bu vesile ile özel imalat sonrası bir süprizle karşılaşmak istemeyen müşterilerimiz için ama ilkemiz olan " KOŞULSUZ MÜŞTERİ MEMNUNİYETİ " sağlanmaktadır.


Firmamızın imalatında özel olarak başta MONOBLOK Kilit Sistemi olmak üzere ; Multi Sistem, 3 Kilitli MONOBLOK ( KANCALI ) Sistem , Champion MONOBLOK ( KANCALI ) Sistem , Champion Multi ( KANCALI ) Sistem , Fişeli MONOBLOK Sistem vb kilit sistemleri kullanılmakta ve bunlar üzerine PARMAK izli , UZAKTAN KUMANDALI sistemler uygulanabilmektedir.